יום ראשון, 25 בינואר 2015

פוסט שלישי שרוצה להיות הפוסט השני

חבל שאי אפשר להתחיל ישר מהפוסט השני. קראתי שוב את הראשון ופתאום הוא נשמע לי בכייני. ואני דווקא לא בן אדם שמתפלש בטראומות שלו בדרך כלל. אני בוכה בערך פעם בשנתיים במקרה הרע. רק לפעמים אני קצת שוקעת בהן, וכל האנונימיות הזו עלתה לי קצת לראש. להפך. כשכרתו לאימא שלי את השד הלכתי לקנות נעליים. כשאקס שלי התאבד נסעתי למסיבה עם החבר. יום אחרי שהותקפתי על ידי מישהו שהיכרתי יצאתי למסע טרמפים. ילדתי בלי אפידורל, כמעט במסדרון של בית החולים, ומייד קפצתי מהמיטה והלכתי להתרחץ. הדרך שלי להתמודד עם דברים היא לרוב התנהגות מטופשת וחסרת אחריות ולא רחמים עצמיים. עוד דרך בה אני מתמודדת היא סמים. אני מאוד מחבבת סמים. בעיקר קלים וסמי מרשם. בכלל, אסקפיזם בשבילי הוא לא הקלישאה שכולם מדברים עליה תמיד כשיש מלחמה וצריך להסיח את הדעת איכשהו אלא דרך חיים שלמה.

כמה עצות לחיים אסקפיסטיים יותר

1. הדבר הכי חשוב כשמפטרים אותך הוא להחזיר לעצמך את ההערכה העצמית. כשהפוליטיקאי העשיר זורק את הולי גולייתלי במכתב אחרי שמתגלה הקשר שלה עם המפיונר ב"ארוחת בוקר בטיפאניס" היא קודם כל מתקנת את האודם. אני לא זוכרת אם זה מה שקורה גם בספר אבל בסרט בעייני זה רגע מכונן. בפעם האחרונה בה פוטרתי לבשתי שרוול. זה היה מהשרוולים המשודרגים והאלגנטיים יחסית שהיו מאוד אופנתיים בשנים האחרונות ועדיין שרוול הוא שרוול ולהיות מפוטרת בשמלה עדיף בהרבה על פני להיות מפוטרת כשאת לובשת שרוול. אפילו אודם לא היה לי בתיק באותו יום.

2. יש לי חברה שיודעת להניח אודם עם הציצי, כמו בסרט "מועדון ארוחת הבוקר". היא טוענת שהיא גם יודעת לקשור ענף של דובדבן עם הלשון. כשאני ניסיתי לשחזר את סצנת הליפסטיק זה יצא מרוח ומסורבל. כנראה שאני צריכה עוד להתאמן. כשעוד הייתי צעירה ורווקה כל מה שהיה צריך לעשות כדי שישימו לב אלייך היה לספר על ההתנסויות הלסביות שלך ולרמוז שאת עושה שלישיות. אסקפיזם, חרדת מחויבות ושלישיות תמיד הלכו טוב ביחד.

3. לא צריך כסף בשביל אסקפיזם טוב, אבל הוא לא מזיק. מנוי בספריה, סדרות וסרטים בסטרימינג, שופינג בחנויות צדקה וארון התרופות של משפחה ומכרים יכולים לספק לכם שעות של בידור. אישית אני מעדיפה דאונרים, בעיקר כדורי הרגעה ומשככי כאבים ממשפחת האופיאטים, אבל גם ריטלין ונגזרותיו יכולים להיות משעשעים, אם אתם בעניין של ממריצים. אבל ברצינות, אל תעשו את זה. סמים זה רע. אני לא רוצה על המצפון איזה ילד מטומטם שייקח את העצות האירוניות למחצה שלי ברצינות ויעשה שטויות. חוץ מזה אני הורה ועכשיו אני הרבה יותר אחראית בקשר לצריכת הסמים שלי.

4. הימנעו מיצירת אינטימיות. אסקפיסט אמתי יעשה הכל כדי לחבל לעצמו בזוגיות, להשטיח את הרגשות שלו ולשמור לעצמו אופציות פתוחות לכל מקרה. גם מה שכתבתי קודם על שלישיות יכול לעבוד. בכלל סקס הוא דרך נפלאה לטפח ניכור בלי להיות לבד. פלירטוט אקראי בפייסבוק, קראשים מזדמנים, סקס קבוצתי וכל דבר שעוזר לכם להרגיש שהייתם יכולים לעזוב בכל רגע אבל אתם בוחרים להישאר. אני מעדיפה להשאיר את הקראשים והפלירטים האלה לא ממומשים, אבל כל אחד והגבולות שלו. איכשהו נפלתי על זוגיות כיפית ומכילה ובן הזוג שלי הוא גם החבר הכי טוב שלי וגם שותף להרבה מהשיט המוזר שלי, אז זה שורד לא רע בינתיים.

עוד עצות מועילות וטיפים לחיים טובים יותר בפעם אחרת. בקרוב אהיה מרתה סטיוארט.


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה